Mistrzostwa Polski Kick-boxingu w formule kick-light

W dniu 12 października 2013 odbyły się mistrzostwa polski w formule kick-light. W turnieju wziął udział jeden z trenerów naszego klubu Konrad Czopowicz. Stoczył dwie walki:
– pierwszą wygrał przez poddanie przeciwnika (była tak duża różnica poziomu, że przeciwnik Konrada nie był w stanie nawiązać walki)
– druga stoczył z Jerzym Wrońskim. Walka była bardzo wyrównana jednak wygrał ją minimalnie na punkty J. Wroński. Chcemy przypomnieć, że Jurek jest mistrzem polski full-contact, pięciokrotnym M.P. light-contack i dwukrotnym vice mistrzem świata light-contact.
„Czopek” zajął trzecie miejsce :-)
Konrad na co dzień trenuje w klubie Legia (sekcja kick-boxingu) pod okiem Przemysława Ziemnickiego. Gratulujemy Konradowi i jego trenerowi oraz czekamy na kolejne sukcesy.
Chcemy tylko przypomnieć że za tydzień 2013.10.25-27 Konrad startuje w M.P. full-contact.
W dziale galeria znajdziecie film z walki Konrada z Jerzym Wrońskim.