MP Juniorów oraz PP Seniorów w Kickboxingu KL 21-23.02.2014

pp-mp-kobyłka-r

W dniach 21-23 luty odbyły się  MP Juniorów oraz się PP Seniorów w Kickboxingu. W imprezie wzięło udział 380 zawodników z kilkudziesięciu klubów z całej Polski.

Z naszego klubu w kategorii juniorów starszych wystartował Paweł Rzeszótko – waga do 89kg.

W jego roczniku i w kategorii wagowej było 8 zawodników. Pojedynki rozgrywane były w systemie dwóch rund po 2 minuty każda. Paweł Stoczył dwie walki. Pierwszą wygrał przez TKO, przewyższał umiejętnościami przeciwnika, dlatego po pierwszej rundzie sędziowie przerwali walkę wskazując na Pawła. Druga walka była bardzo zacięta, Paweł systematycznie zdobywał punkty czystymi i celnymi kopnięciami,  dominował nad przeciwnikiem, jednak werdykt sędziów był na niekorzyść Pawła – uważamy, że werdykt był niesprawiedliwy i Paweł został skrzywdzony na tych zawodach.

Ostatecznie zajął 3 miejsce. Zapraszamy do galerii, obejrzyjcie walkę i oceńcie sami.

W Pucharze Polski seniorów wystartowało dwóch trenerów naszego klubu tj. Konrad Czopowicz waga do 74 oraz Piotr Wysocki waga do 94kg.

Konrad miał w kategorii około 30 zawodników. W pierwszej walce miał wolny los, w drugiej wygrał przez RSC2 , w trzecim pojedynku spotkał się z Piotrem Wrzesniewski-Tryc z klubu Palestra Warszawa. Tryc jest to doświadczony zawodnik mający na swoim koncie szereg zwycięstw m.in. zawodowe Mistrzostwo Polski K1. Walka była bardzo zacięta i wyrównana jednak sędziowie zadecydowali, że pojedynek wygrywa Tryc (stosunkiem punktów 2:1), który w kolejnych pojedynkach pokonał wszystkich przeciwników zajmując ostatecznie pierwsze miejsce w tym turnieju.

Konrad, na co dzień trenuje w klubie Legia (sekcja kickboxingu). Do walki przygotowywał go Przemysław Ziemnicki.

Piotr miał w kategorii 8 zawodników. W drugiej walce(walka półfinałowa) spotkał się z utytułowanym i doświadczonym Patrykiem Proszkiem z Gwardia Zielona Góra. Proszek wygrał walkę na punkty, wygrał również kolejna walkę zajmując pierwsze miejsce w turnieju.

Piotr zajął ostatecznie 3 miejsce.

Piotr trenuje w klubie Palestra Warszawa, trener: Łukasz Rola

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Kickboxing=> Galeria=> MP Juniorów oraz PP Seniorów w Kickboxingu KL Kobyłka 21-23 luty 2014