MP w Kickboxingu Seniorów, PP Juniorów w Kick Light_10-12.10.2014 – Ożarów Mazowiecki

Mistrzostwa Polski Kick Light Seniorów, Puchar Polski Kick Light Juniorów oraz Otwarty Turniej Pierwszego Kroku „Masters Cup” Kick Light kadetów, juniorów i seniorów.

ORGANIZATOR: Ożarowska Szkoła Kickboxingu

1. TERMIN: 10 – 12.10. 2014 ( PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA)

2. MIEJSCE: (WAŻENIE , REJESTRACJA I ZAWODY) HALA SPORTOWA GOSiR, UL. SZKOLNA 2 w OŻAROWIE MAZOWIECKIM

3. HARMONOGRAM :

PIĄTEK 10.10.2014
17.00 – 20.00 – WAŻENIE I REJESTRACJA
20.00 – 21.00 – ODPRAWA TECHNICZNA

SOBOTA 11.10.2014
9.00 – ROZPOCZĘCIE WALK ELIMINACYJNYCH
13.00 – 13.30 PRZERWA OBIADOWA
14.00 – WALKI ELIMINACYJNE, PÓŁFINAŁOWE I FINAŁOWE ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO KROKU.

NIEDZIELA 12.10.2014
9ºº – 12ºº -PÓŁFINAŁY I FINAŁY
12.30 – 13.00 PRZERWA OBIADOWA
13.00 – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW, WALKI FINAŁOWE, CO TRZECI FINAŁ DEKORACJA WYGRANYCH.

4. REGULAMIN:
ZGŁOSZENIA ZAWODNIKÓW W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 3 PAŹDZIERNIKA DO GODZ.20.00 WYŁĄCZNIE PRZEZ SYSTEM SOI PZKB.
W ZAKŁADCE ZAWODY OŻARÓW MAZ. WŁĄCZNIE Z PIERWSZYM KROKIEM. PO TYM TERMINIE STARTOWE WZRASTA O 50%.

OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY PZKB, UBEZPIECZENIE ZAWODNIKÓW OBOWIĄZKOWE. NADMIENIAMY, ŻE ORGANIZATOR MOŻE DOKONAĆ KOREKT CZASOWYCH POWYŻSZEGO HARMONOGRAMU INFORMUJĄC BEZPOŚREDNIO W TRAKCIE ZAWODÓW.

W TURNIEJU PIERWSZEGO KROKU zgodnie z przepisami PZKB formy Kick Light, kadeci, juniorzy i seniorzy.
Mogą startować wszyscy trenujący dłużej jak rok z wyjątkiem medalistów zawodów PZKB.
Dopuszcza się łączenie kategorii wagowych w przypadku małej ilości startujących po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerami w wymiarze2x2 min (Ewentualne zmiany po uzgodnieniach),

Licencje zawodnicze można wykupić jednorazowo na miejscu,

Mogą startować zawodnicy i kluby niezrzeszone w PZKB.

5. SPRZĘT DO MISTRZOSTW POLSKI: rękawice zabezpiecza organizator, pozostały sprzęt zgodnie z przepisami. Przypominamy: ochraniacze nóg dwuczęściowe.

6. OPŁATA STARTOWA :
•MISTRZOSTWA POLSKI 60 zł

•PUCHAR POLSKI JUNIORÓW 50 zł,
•TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU 40 zł i

•jednorazowa licencja 10 zł.

Opłat dokonujemy na miejscu przy rejestracji zawodników na podstawie karty zgłoszeniowej wygenerowanej przez system SOI PZKB.

7. NAGRODY:

MISTRZOSTWA POLSKI: DYPLOMY I MEDALE ZA I-III MIEJSCE, PUCHARY ZA I MIEJSCE. PUCHARY DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA, ZAWODNICZKI I KLUBU MISTRZOSTW, PUCHAR POLSKI: DYPLOMY I MEDALE ZA I-III MIEJSCE, PUCHAR ZA I MIEJSCE, PUCHARY DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA, ZAWODNICZKI I KLUBU, TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU MASTERS CUP: DYPLOM. NAGRODY RZECZOWE.

8. MISTRZOSTWA POLSKI SĄ ELIMINACJĄ DO KADRY POLSKI NA MISTRZOSTWA EUROPY