MP Seniorów i PP Junirów w Kickboxingu w KL w Ożarowie Mazowieckim 10-11.10.2014

W dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Puchar Polski Juniorów w formule Kick-Light. Oprócz tego na równoległej macie odbywał się turniej Pierwszego Kroku „Masters Cup” Kick-Light kadetów, juniorów i seniorów.

W MP Seniorów brał udział Paweł Rzeszótko (kat. -84kg.). Niestety przegrał na punkty w pierwszej walce. Był to pierwszy start Pawła w seniorach. Przypominamy, że Paweł jest młodzieżowcem i do tej pory startował w juniorach.

W Turnieju Pierwszego Kroku udział brali:
1. Patryk Mielniczuk – kadet starszy kat. -63kg.
2. Kacper Korus – junior kat. -69kg. – III miejsce
3. Patryk Pichor – junior kat. -84kg. – I miejsce
Przypominamy, że Patryk Pichor pierwszy raz startował w Kick-Boxingu.
Brawa dla Patryka.

Konrad Czopowicz przygotowywał do zawodów Filipa Grochowskiego (KT Legia Kick-Boxing). Filip zajął drugie miejsce. Chłopaków reprezentujących nasz klub przygotowywał Piotr Wysocki.

po ożarowie 1
Od lewej: Paweł Rzeszótko, Patryk Pichor, Konrad Czopowicz, Kacper Korus i Filip Grochowski.

Walki Patryka i Pawła do obejrzenia w galerii.