III Ogólnopolska liga B-Fight OrientalRules, K1 i Low-kick Seniorów i Juniorów 15.11.2014 r. – Pomiechówek

15.11.2014 w Pomiechówku odbyła się liga B-Fight. Odbyło się 25 pojedynków w formułach Low-Kick, K-1 oraz Oriental Rules (Muay Thai).

Z naszego klubu wystartowało dwóch zawodników Paweł Rzeszótko oraz Patryk Pichor. Chłopaki stoczyli swoje pojedynki w formule Low-Kick

Paweł Rzeszótko trafił na zawodnika z klubu Bastion Nowy Dwór Mazowiecki. Zawodnik z Bastionu był bardzo silny fizycznie i początkowo dominował w walce. Paweł po ciężkim boju wygrał walkę. Była to jego 8 walka w KB (2 walki w K1, 2 w Low- Kick, 4 w Light-contact).

Brawa dla Pawła i czekamy na kolejne sukcesy.

Patryk Pichor stoczył swoja pierwszą walkę w formule Low-Kick. Walka dostarczyła dużo emocji ze względu na szybkie tempo walki. Niestety Patryk uległ zawodnikowi z Hunter Bydgoszcz.

Zapraszamy do obejrzenia walk.